KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12612278
nr 1261 2278
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Vinter. Signerad, daterad -78,22/310. Motivet: 46x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:32:09
16/6 01:57:08
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén